BİREYSEL KULLANICI

En çok vakit geçirdiğimiz alanlar ev ve işyerlerimizdir. Bireysel Şarjmatik Şarj Cihazlarımız bu alanları için kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısıyla en ideal çözümü sunar. Ev veya işyerinizde araçlarınız sürekli park halinde olduğundan şarj etmek için en ideal noktalardır. Dilerseniz şarjmatik mobil uygulaması üzerinden, dilerseniz Şarjmatik Harita Web Uygulaması üzerinden şarj işlemlerinizi kolayca yapabilir ve yönetebilirsiniz. Bireysel kullanımlarda aracınızı şarj ederken daha düşük maliyetlerde elektrik kullanarak, tasarruf edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta elektrik altyapısının uygun olmasıdır. Doğru altyapı ve şarj cihazının seçimi ile uzun yıllar aracınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Elektrik altyapısı için bir uzmandan veya bizden teknik destek alabilirsiniz.

...

SİTELER VE İŞYERLERİ

Konut Siteleri, Apartmanlar, Rezidanslar, İşyerleri gibi çoklu yaşam alanları için Şarjmatik Şarj Cihazları ergonomik yapısı ve kullanım kolaylığı ile ideal çözümler sunar. Şarjmatik web veya mobil yazılım üzerinden ortak kullanım sürecinizi kolay bir şekilde yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Ortak yaşam alanlarında araçlarınızın uzun süre park halinde olması ve şarj işlemlerinin yavaş ilerlemesi birtakım problemleri beraberinde getirebilir. Burada elektrik altyapısınında uygun olması gerekir. Elektrik altyapısı ile ilgili bir uzmandan destek alabilirsiniz. Şarjmatik bu konuda cihaz seçimini, talebiniz doğrultusunda keşif ve kurulum sağlayarak size uygun çözümler geliştirebilir. Böylece sağlıklı bir yapı oluşturarak, şarj işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir, izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Work

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE RESTORAN / DİNLENME TESİSLERİ

Alışveriş Merkezleri, Restoran, Dinlenme Tesisleri gibi halka açık olan noktalar şarj işlemi için en çok tercih edilen yerlerdir. Gelecekte halka açık noktalarda şarj istasyonu olması tercih nedeni olacaktır. İnsanlar alışveriş yaptıkları, yemek yedikleri noktalarda araçlarını şarj edebilmek için şarj istasyonu olmasını bekleyeceklerdir. İnsanlar bu noktalarda ihtiyaçlarını karşılarken, şarj istasyonu olan kuruluşlar ek gelir sağlamış olacaklardır. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

HASTANE, OTEL & KONAKLAMA YERLERİ

Hastaneler, Oteller ve konaklama Tesisleri halka açık noktalar şarj istasyonları kullanımı için ideal noktalardır. Bu noktalarda kurulmuş olan şarj istasyonu sadece müşterileriniz değil, şarj ağı haritaları yönlendirilen elektrikli araç sahipleri de kullanabilir. Böylece elektrikli araç kullanıcıları için tercih nedeni olurken, kuruluş için de ek gelir kaynağı olur. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

OTOPARKLAR

Elektrikli araç sürücülerin araçlarını park ettikleri noktalar araç şarj için ideal noktalardır. Otoparka giden müşteriler araçlarını park ederken aynı zamanda araçlarını şarj edebilirler. Bu noktalarda kurulmuş olan şarj istasyonu sadece müşterileriniz değil, şarj ağı haritaları yönlendirilen elektrikli araç sahipleri de kullanabilir. Böylece elektrikli araç kullanıcıları için tercih nedeni olurken, kuruluş için de ek gelir kaynağı olur. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

OTOGALERİLER

Otogaleriler satışa sundukları elektrikli araçları şarj etmek ve satış sonrasında sattıkları araçların şarj ihtiyaçlarını karşılamak için şarj çözümlerine ihtiyaç duyarlar. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

KAMU KURUMLARI VE BELEDİYELER

Dünyada çevreci yaklaşımlar artmaya başlamasıyla beraber fosil yakıtların yerini karbon salınımı düşük olan enerji kaynakları almaya başladı. Kamusal alanlar ve belediyelerde dönüşüm kurulan şarj istasyonların yaygınlaşmasıyla gerçekleşecektir. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

AKARYAKIT İSTASYONLARI

Elektrikli otomobillerin artmasıyla beraber, yollarda şarj istasyonlarına olan ihtiyaçta artmaktadır. Şarj istasyonlarının artmasıyla beraber bu istasyonların kontrolü, izlenebilmesi ve yönetebilmesi önemli olacaktır. Hazırlamış olduğumuz online web ve mobil yazılımlarıyla uygun şarj istasyonların öncesinden görülebilmesi, online randevu alınabilmesi mümkün olmaktadır. Şarjmatik şarj cihazları bu noktalarda sizin için ideal çözümler sunacaktır. Şarjmatik geliştirmiş olduğu web ve mobil yazılımlar sayesinde şarj işlem süreçlerinizi kolay bir şekilde izleyecek, yönetebilecek ve kontrol edebileceksiniz.

...

Verimliliği Güçlendirin: Kaliteli Elektrikli Araba Şarjını Açığa Çıkarın.