HAKKIMIZDA


ŞARJMATİK ENERJİ BİLİŞİM LTD.ŞTİ.
HAKKIMIZDA

Şarjmatik Enerji Bilişim Ltd. Şti. Elektrikli Şarj istasyonlarından oluşan ulusal ve uluslararası çalışmalarında, yazılım, ürün ve teknolojileri konusunda şarj ağı oluşturmak ve işletimini sağlamaktır.


Geliştirdiği yenilikçi çözüm ve bakış açısıyla hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için insan kaynakları ve kurumsal yapısını, teknolojik yenilikleri dikkate alarak sürekli geliştirmektedir.


Geniş ve ihtiyaca yönelik ürün ağı ve her amaca uygun ürünleri müşterilerine sağlamak, Elektrikli Şarj ürünlerinin müşteri kurulumları için destek ve hizmet ağını oluşturmak ve sürekli geliştirmeyi hedeflemek, Ürün ve Çözüm çeşitliliğini genişletmek için yenilikçi donanım ve yazılım, mobil uygulama yatırımlarına önem veren ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm çalışanları ile gayret göstermeyi başarılı olmayı hedefleyen görüş ve düşünceye sahiptir.


Firmamız faaliyetlerini yürütürken İnsana ve Çevreye karşı saygı ilkesine büyük önem veren anlayışıyla SEÇ (Sağlık, Emniyet ve Çevre) süreçlerinde de yenilikçi adımlarla büyük özveriyle çalışmaktadır. Firmamız dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalmaktadır


Amacımız yapmış veya yapacak olduğumuz işlerle müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini kazanmak, ülkemize katma değer sağlamak, sektörel alanda da başarılı işler çıkararak firmamızın sektörün öncü kuruluşlarından biri olmasını sağlamaktır.


Yönetim Kurulu

Verimliliği Güçlendirin: Kaliteli Elektrikli Araba Şarjını Açığa Çıkarın.